بخاری‌های نفتی مدارس گیلان جمع‌آوری می‌شود.

مدیرکل محترم نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس گیلان از جمع‌آوری بخاری‌های نفتی مدارس استان خبر داد و گفت: در آستانه سال تحصیلی جدید ۱۱۰ کلاس درس با زیربنای ۱۲ هزار متر مربع در گیلان به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش روابط عمومی مهندس علی دقیق مدیرکل محترم نوسازی مدارس استان گیلان با حضور در برنامه تلویزیونی در مسیر توسعه از سیمای مرکز گیلان به سوالات و مسائل مطرح شده در حوزه زیر ساخت های آموزشی مدارس پاسخ داد و عملکرد اداره کل در حوزه فضاهای آموزشی استان را در آغاز سالتحصیلی جدید تشریح نمود.

 مهندس دقیق ضمن گرامیداشت ایام سوگواری شهادت حضرت امام حسین علیه السلام اظهار داشت: به همت اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گیلان و در آستانه فرا رسیدن سال تحصیلی جدید 29 پروژه با 110 کلاس درس با زیربنای 12 هزار متر مربع و با هزینه ای بالغ بر 210 میلیارد ریال در استان آماده بهره‌برداری است.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گیلان اذعان داشت: از این تعداد 25 پروژه‌ آموزشی، 3 پروژه ورزشی و یک پروژه نیز مربوط به افتتاح کانون فرهنگی و تربیتی است که مجموعاً در اختیار اداره کل آموزش و پرورش گیلان قرار می‌گیرند.

وی ضمن تشکر از خیرین مدرسه ساز افزود: از پروژه های قابل افتتاح در مهر امسال 18 پروژه را خیرین محترم با 67 کلاس درس احداث و در اقدامی خداپسندانه تقدیم دانش آموزان عزیز می نمایند.

 وی با اشاره  به اینکه خیرین محترم در حوزه ساخت مدارس عاشقانه نقش خود را بصورت ارزنده ایفا می نمایند خواستار مشارکت جدی این قشر ارزشمند در عرصه تجهیز مدارس شد.

 مدیر کل نوسازی مدارس استان گیلان در ادامه به استانداردسازی گرمایشی مدارس پرداخت و اظهارداشت:بر اساس تاکید ریاست محترم سازمان و به حول قوه الهی بخاری‌های نفتی مدارس دارای علمک گاز استان تا مهر امسال حذف می‌شوند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر 137 مدرسه استان گیلان در مناطقی که از نعمت گاز طبیعی برخوردار نیستند قرار دارند عنوان کرد: امیدواریم تا پایان سال به همت نمایندگان محترم و مسئولین ارجمند بتوانیم تمام بخاری‌های نفتی مدارس گیلان را حذف کرده و به تجهیزات گرمایشی استاندارد مجهز کنیم.

 مهندس دقیق یادآور شد: ما توانسته ایم بیش از144پروژه با320 کلاس درس  با هزینه ای بالغ بر100 میلیارد را ریال استاندارد سازی گرمایشی نموده و تحویل ادارات آموزش و پرورش دهیم.

وی از تلاش و پیگیری نمایندگان مجلس برای بحث لزوم جمع‌آوری بخاری‌های نفتی از سطح مدارس و تأمین اعتبار لازم برای این کار قدردانی کرد و بیان داشت: برای مهر ماه و آغاز سال تحصیلی جدید علاوه بر اقدامات ذکر شده، آسفالت 48 هزار متر مربع از مدارس قدیمی گیلان با هزینه ای بالغ بر33 میلیارد ریال نیز با موفقیت به انجام رسید.

مدیر کل نوسازی مدارس استان از کسب موفقیت های این اداره کل سخن گفت وابراز داشت:اداره کل نوسازی مدارس گیلان توانست با تلاش همه جانبه و صادقانه کارکنانش در ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی (طرح شهید رجایی) " در سال 1397" رتبه برتر را در بین دستگاههای اجرایی استان از آن خود نموده و تجلیل شود.

وی در پایان این گفتگو به کیفیت نظارت فضاهای آموزشی اشاره نمود و تصریح نمود: کیفیت اجرای پروژه ها از اولویت های اصلی  و از برنامه های جدی اداره کل نوسازی مدارس استان می باشد که مورد اهتمام همکاران خودم در حوزه نظارت می باشد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در چهارشنبه, 03 مهر 1398 10:36
روابط عمومی

روابط عمومی اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز استان گیلان

nosazimadaresgil.ir

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

اطلاعات آماری

مدرسه ایمن

مدرسه ایمن

ارديبهشت 10, 1398 نشریات