Aa
سرویس های کاربردی
پیوندهای مفید
سامانه تدارکات الکترونیکی دولت اتوماسیون اداری فیش حقوقی چت آنلاین
نشریه خیرین مدرسه ساز
نشریه خیرین مدرسه ساز
نشریه روابط عمومی
نشریه روابط عمومی
آمار بازدید سایت
بازدید امروز:
46
بازدید هفته:
1873
بازدید ماه:
7368
بازدید کل:
210859
اخبار سایت
مدیرکل نوسازی مدارس استان گیلان : تجهیزات نوین آموزشی نقش مهم و اساسی را در آموزش و پرورش پویا و توانمند دارند.

به گزارش روابط عمومی روز سه شنبه مورخ 1401/03/24 ابراهیم فروحی بخشدارخشکبیجار، سید فخرالدین حسینی شهردار و علیرضا گلچین سرپرست اداره آموزش و پرورش منطقه خشکبیجار با حضور در اداره کل نوسازی مدارس استان با مهندس علی دقیق مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان دیدار و در خصوص فضاهای آموزشی، پروژه های نیمه تمام و تجهیزات آموزشی بحث و تبادل نظر نمودند.

 مهندس دقیق در این دیدار ضمن ابراز خرسندی، از همراهی و تعامل سازنده بخشداری و شهرداری  خشکبیجار با آموزش و پرورش منطقه تشکر و قدردانی نمود.

وی با اشاره به پروژه های در حال احداث، تکمیل و تجهیز مدارس منطقه خشکبیجار اظهار امیدواری نمود که با همدلی و همفکری مشکلات فضاهای آموزشی منطقه حل شده و فضایی مناسب برای دانش آموزان عزیز مهیا گردد.

 مهندس دقیق با بیان اینکه فضاهای آموزشی برخوردار از تجهیزات نوین آموزشی نقش مهم و اساسی را در آموزش و پرورش پویا و توانمند دارند، گفت: یقیناً مهم ترین شاخص‌های توسعه یک کشور نظام آموزشی توانمند است و اندیشمندان حوزه تعلیم و تربیت بر نقش تعیین کننده فناوری آموزشی در فرآیند آموزشی نظام تعلیم و تربیت تأكید دارند.

وی در خصوص تجهیز مدارس خشکبیجار، افزود: تمام تلاش ما این است بتوانیم حداقل امکانات را برای مدارس فراهم کنیم امیدوارم با جذب، تخصیص اعتبارات و منابع مالی لازم بتوانیم امکانات بیشتری را برای مدارس تامین کنیم.

 مدیرکل نوسازی مدارس گیلان در بخش دیگری از سخنانش به نگهداری مناسب از فضاها و تجهیزات آموزشی پرداخت و اظهارداشت: مدیریت نگهداری و تعمیر مدارس، تأمین فضا و تجهیزات در سند تحول بنیادین آموزش ‌و پرورش مورد تاکید قرار گرفته است.

مهندس دقیق با بیان ضرورت نگهداری از فضاهای آموزشی، اظهار داشت: آموزش و پرورش به عنوان دستگاه سیاست گذار باید در این خصوص برنامه ریزی اصولی نموده و از مشارکت ارزشمند خیرین، اولیاء و دانش‌آموزان در این زمینه بهرمند شود.

وی در پایان با بررسی راهکارها و مدیریت منابع مالی برای احداث، تجهیز و تکمیل پروژه های آموزشی اظهارداشت: شناسایی، واگذاری و فروش املاک مازاد بر نیاز آموزش ‌و پرورش می تواند بخشی از نیازهای آموزش و پرورش را تامین کند.

تعداد بازدید: 371 تاریخ و زمان ثبت: 1401/03/2507:46:20
پیام سال
سال 1402 (سال مهار تورم، رشد تولید) گرامی باد.
طرح آجر به آجر
ساماندهی مدارس کانکسی و سنگی
پیوند های تصویری
دفتر مقام معظم رهبری ریاست جمهوری اسلامی ایران وزارت آموزش و پرورش سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور استانداری گیلان اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان سازمام نظام مهندسی ساختمان گیلان دانشگاه گیلان داشگاه آزاد اسلامی واحد رشت سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات پایگاه اطلاعات قراردادهای کشور سامانه سوت زنی
ارتباط با ما

نشانی: رشت خیابان سعدی پیچ سعدی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان

کدپستی:  4157679186
شماره تماس اداره کل:  01332120039-01332129283-01332129002-01332122898

شماره فاکس:01332123581

آخرین به‌روزرسانی: 1402/07/12
تمامی حقوق این تارنما متعلق به اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان می باشد