Aa
سرویس های کاربردی
پیوندهای مفید
سامانه تدارکات الکترونیکی دولت اتوماسیون اداری فیش حقوقی چت آنلاین
نشریه خیرین مدرسه ساز
نشریه خیرین مدرسه ساز
نشریه روابط عمومی
نشریه روابط عمومی
آمار بازدید سایت
بازدید امروز:
221
بازدید هفته:
2139
بازدید ماه:
7822
بازدید کل:
117634
اخبار سایت
پویش صحن حرم، مدرسه‌ام در راستای طرح تحولی «آجر به آجر» در استان گیلان در حال برگزاری است

به گزارش روابط عمومی، روز سه شنبه مورخ 1401/03/31جلسه ستاد هماهنگی پویش صحن حرم، مدرسه‌ام در گیلان با حضور علی دقیق مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان، میرمسعودی رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز، جابر عباسی معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش، ایلداری رئیس شورای بانوان خیر مدرسه ساز گیلان و سایر اعضای ستاد در دفتر مدیرکل نوسازی مدارس برگزار و در خصوص اجرای بهتر پویش صحن حرم، مدرسه‌ام و نهادینه سازی فرهنگ مشارکت بحث و تبادل نظر نمودند.

علی دقیق مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان در این جلسه با بیان اینکه باید تلاش کنیم فرهنگ مدرسه سازی را در جامعه رواج دهیم، افزود: پویش «صحن حرم، مدرسه‌ام» در استان گیلان نیز همراه با مردم نیک اندیش ایران زمین، همزمان با دهه کرامت و ترویج فرهنگ متعالی رضوی و فاطمی، برای ساخت هشت مدرسه استثنایی در حال اجراست.

وی با اشاره به اینکه کار خیر و خیرخواهی ریشه در فرهنگ اسلامی- ایرانی دارد، اظهارداشت: جامعه هدف در این پویش دانش آموزان و بهره‌گیری از رویکرد تربیت اسلامی در ترغیب آنها به انجام کارهای خیر و نیکوکارانه و یادآوری جایگاه رفیع مدرسه و دانش اندوزی در نزد خداوند متعال است که در آموزه‌های دینی و کلام اهل بیت (ع) اهمیت ویژه ای دارد.

مدیرکل نوسازی مدارس در ادامه تصریح نمود: پویش «صحن حرم، مدرسه ام» پنجمین پویشی است که در راستای طرح تحولی «آجر به آجر» در حال اجراست و به حول قوه الهی از نتایج این پویش ارزشمند، هشت مدرسه برای دانش آموزان مدارس استثنایی در استان‌های مختلف کشور احداث خواهد شد.

وی با بیان اینکه مردمان گیلان همیشه پیشتاز کارهای خیر و عام المنفعه هستند، افزود: خدا را شاکرم به همت مردم عزیز گیلان، فرهنگیان، دانش آموزان و همکاران عزیزمان در ادارات آموزش و پرورش و اداره کل نوسازی مدارس با همراهی مجمع خیرین مدرسه ساز، استان گیلان توانست به عنوان استان برتر در اجرای طرح تحولی آجر به آجر و پویش های ملی اجراء شده، معرفی و مورد تقدیر قرار گیرد.

دقیق با بیان اینکه نهادینه کردن فرهنگ مقدس مدرسه‌سازی و توسعه مشارکت‌های مردمی از اهداف اصلی طرح آجر به آجر محسوب می‌شود؛ یادآور شد: گسترش مشارکت‌های خُرد مردمی حتی به اندازه یک آجر در اجرای این پویش مدنظر بوده امیدوارم به همت مردم نیک اندیش که شیفته امام رئوف علی ابن موسی الرضا(ع) هستند، این پویش به اهداف ارزشمند خود برسد.

وی به چگونگی مشارکت در این پویش را یادآور و ابراز داشت: علاقه‌مندان و نیک اندیشان می‌توانند با مراجعه به کانال مهر مدرسه در شبکه اجتماعی شاد و یا از طریق وب سایت ajorBajor.ir  در این پویش خیرخواهانه شرکت کنند.

گفتنی است، پیش از این پویش‌های «مهر را با محرم آغاز کنیم»، «من مادرم، بچه‌های ایران فرزندمن»، «آجرهای مهربانی» و «به رنگ مدرسه» در راستای طرح «آجر به آجر» اجرا شده است و بیش از یک و نیم میلیون نفر از هموطنان نیک اندیش در آن مشارکت کرده‌اند.

شایان ذکراست هر یک از اعضای ستاد نظرات و دیدگاه های خود را در خصوص اجرای بهتر پویش صحن حرم، مدرسه‌ام و نهادینه سازی فرهنگ مشارکت بحث و تبادل نظر نمودند.

تعداد بازدید: 131 تاریخ و زمان ثبت: 1401/03/3113:16:12
پیام سال
سال 1401 (سال تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین) گرامی باد.
طرح آجر به آجر
همایش اولین رویدار ملی مدارس آینده- تهران- تیرماه 1401
پیوند های تصویری
دفتر مقام معظم رهبری ریاست جمهوری اسلامی ایران وزارت آموزش و پرورش سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور استانداری گیلان اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان سازمام نظام مهندسی ساختمان گیلان دانشگاه گیلان داشگاه آزاد اسلامی واحد رشت سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان
ارتباط با ما

نشانی: رشت خیابان سعدی پیچ سعدی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان

کدپستی:  4157679186
شماره تماس اداره کل:  01332120039-01332129283-01332129002-01332122898

شماره فاکس:01332123581

آخرین به‌روزرسانی: 1401/05/27
تمامی حقوق این تارنما متعلق به اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان می باشد