Aa
سرویس های کاربردی
پیوندهای مفید
سامانه تدارکات الکترونیکی دولت اتوماسیون اداری فیش حقوقی چت آنلاین
نشریه خیرین مدرسه ساز
نشریه خیرین مدرسه ساز
نشریه روابط عمومی
نشریه روابط عمومی
آمار بازدید سایت
بازدید امروز:
91
بازدید هفته:
1433
بازدید ماه:
5753
بازدید کل:
258121
اخبار سایت
استاندار گیلان در جشنواره خیرین مدرسه ساز استان: خیرین مدرسه ساز خالق اندیشه های پاک و اثرگذار جامعه هستند.

دکتر اسدالله عباسی عصر امروز (یکشنبه) در بیست و چهارمین جشنواره خیرین مدرسه ساز گیلان با تکریم جایگاه ارزشمند این قشر اثر گذار جامعه، اظهار کرد: باید تکریم از خیرین در همه بخش ها بعنوان یک تکلیف و فرهنگ تبدیل شود.

وی با اشاره به گام بلند و ارزشمند خیرین مدرسه ساز، افزود: اکثر اقشار مردم که به نوعی با مدارس ارتباط دارند خودشان را مدیون خیرین مدرسه ساز می دانند.

استاندار گیلان با بیان اینکه خیرین مدرسه ساز سنگ بنای کمال یابی و آگاهی بخشی جامعه را فراهم می کنند، گفت: خیرین مدرسه ساز کار مانا و جاودانه ای برای آگاهی بخشی جامعه انجام می دهند کاری که تا ابد منشا خیر و برکات است.

دکتر عباسی با بیان اینکه خیرین مدرسه ساز نگاه توسعه محور و آینده نگر دارند، اضافه کرد: ریشه محرومیت با بذر آموزش و پرورش و در مدارس از بین می رود و آموزش سنگ بنای توسعه و محرومیت زدایی است.

وی با اشاره به اهمیت وجود مدارس و مراکز آموزشی، افزود: مدارس محل پرورش انسان های بزرگ و آینده ساز است و سرمایه گذاری در این بخش بسیار اهمیت دارد.

استاندار گیلان با بیان اینکه خیرین مدرسه ساز خالق اندیشه های پاک و اثرگذار هستند، گفت: آینده کشور به دست دانش آموزان و از طریق مدارس ساخته می شود.

دکتر عباسی با تاکید بر توجه ویژه در حوزه مدرسه سازی استان، بیان کرد: رویکرد دولت سیزدهم بویژه در گیلان توجه به آموزش و پرورش و تجهیز و نوسازی مدارس است.

نماینده عالی دولت در گیلان تصریح کرد: از محل مصوبات سفر پر خیر و برکت رئیس جمهوری به گیلان ۲۵۰ میلیارد تومان اعتبار در حوزه نوسازی و تجهیز مدارس استان در نظر گرفته شده است.

وی با تاکید بر رفع موانع از سر راه آموزش، افزود: مدارس و فضاهای آموزشی گیلان باید بیشتر مورد توجه دستگاه های خدمات رسان قرار گیرد.

استاندار گیلان با بیان اینکه تکریم خیرین مدرسه ساز که همانند دیگر خیران نیک اندیش با خدا معامله کرده اند، ارزش‌گذاری به جایگاه علم و دانش است، گفت: خیرین مدرسه ساز خالق اندیشه های پاک و اثرگذار جامعه هستند.

تعداد بازدید: 359 تاریخ و زمان ثبت: 1401/09/1412:39:48
پیام سال
سال ۱۴۰۳، سال «جهش تولید با مشارکت مردم» گرامی باد.
طرح آجر به آجر
ساماندهی مدارس کانکسی و سنگی
پیوند های تصویری
دفتر مقام معظم رهبری ریاست جمهوری اسلامی ایران وزارت آموزش و پرورش سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور استانداری گیلان اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان سازمام نظام مهندسی ساختمان گیلان دانشگاه گیلان داشگاه آزاد اسلامی واحد رشت سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات پایگاه اطلاعات قراردادهای کشور سامانه سوت زنی
ارتباط با ما

نشانی: رشت خیابان سعدی پیچ سعدی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان

کدپستی:  4157679186
شماره تماس اداره کل:  01332120039-01332129283-01332129002-01332122898

شماره فاکس:01332123581

آخرین به‌روزرسانی: 1403/01/21
تمامی حقوق این تارنما متعلق به اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان می باشد