Aa
سرویس های کاربردی
پیوندهای مفید
سامانه تدارکات الکترونیکی دولت اتوماسیون اداری فیش حقوقی چت آنلاین
نشریه خیرین مدرسه ساز
نشریه خیرین مدرسه ساز
نشریه روابط عمومی
نشریه روابط عمومی
آمار بازدید سایت
بازدید امروز:
36
بازدید هفته:
1723
بازدید ماه:
8094
بازدید کل:
229426
اخبار سایت
مدیرکل نوسازی مدارس گیلان در جلسه شورای هماهنگی مدیران‌ آموزش و پرورش استان گیلان بیان داشت: نقش محوری سند تحول بنیادین آموزش و پرورش مورد اهتمام جدی فعالیت‌ها و برنامه‌های نوسازی مدارس است.

به گزارش روابط‌ عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گیلان، دهمین جلسه شورای هماهنگی مدیران آموزش و پرورش استان گیلان روز شنبه 1402/08/20 با حضور مهندس علی دقیق مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گیلان، محمد حسین رمضانی مدیرکل آموزش و پرورش استان، سیدجلیل میرعظیمی مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و شاکری‌نیا رئیس دانشگاه فرهنگیان استان با بررسی مصوبات نشست پیشین اعضای شورا با تاکید بر ضرورت تقویت هم‌گرایی، هدف‌مندسازی برنامه‌های فرهنگی و اجرای طرح‌های عمران به میزبانی اداره کل آموزش و پرورش گیلان برگزار شد.

 مهندس دقیق با بیان اینکه این جلسه با هدف هم‌اندیشی و تبادل افکار در حوزه مسائل آموزش و پرورش برگزار می شود، افزود: بهره‌گیری صحیح و درست از ظرفیت و توانمندی بخش های مختلف آموزش و پرورش می تواند در رفع موانع موجود موثر بوده و هم امید آفرین باشد.

وی در بخش دیگری از سخنانش ضمن بیان نقش فناوری های جدید آموزشی در فرایند تعلیم و تربیت، تصریح نمود: ارتقاءکیفیت فرآیند تعلیم و تربیت با استفاده هوشمند از فناوری نوین با تاکید بر نقش محوری سند تحول بنیادین آموزش و پرورش مورد اهتمام جدی در همه فعالیت‌ها و برنامه‌های نوسازی مدارس است.

مدیرکل نوسازی مدارس گیلان با تشریح اقدامات این اداره کل در ارتباط با پروژه‌های استانداردسازی گرمایشی سال جاری اظهار داشت: 27 پروژه با 195 کلاس درس با زیربنای 22 هزار و 230 مترمربع  از اول سال 1402 تا مهرماه استانداردسازی و تحویل آموزش و پرورش شده‌ است.

در ادامه محمد حسین رمضانی نیز اظهار داشت: این نشست‌ها به ریل‌گذاری مسیر هم‌گرایی و برادری کمک‌می‌کند.

 وی درادامه به اثربخشی برگزاری این نشست‌ها در «بازشناسی ظرفیت‌ها» و «بهره‌گیری از توان‌مندی‌های متقابل» خاطرنشان کرد: ضروری‌است برای ترسیم نقشه راه و چشم‌انداز فعالیت‌های مشترک، برنامه‌های هدف‌مندی داشته‌باشیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر ضرورت استفاده از گروه‌های جهادی در عرصه‌های فرهنگی و عمرانی تصریح‌کرد: بهره‌گیری از دانش و تخصص  اولیای دانش‌آموزان مدارس نیز سازنده است.

رمضانی در پایان سخنان خود، پیشنهادهایی برای تعامل افزون‌تر با کانون پرورش فکری، نوسازی، توسعه و تجهیزمدارس و دانشگاه فرهنگیان ارایه‌ داد و بر ضرورت پیگیری مصوبه‌ها تاکیدکرد.

گفتنی است در این سلسله جلسات که با هدف هم‌اندیشی و هم‌گرایی مدیران آموزش و پرورش برگزار می شود، رفع موانع پیش‌روی نظام آموزشی و موضوعات مرتبط با نظام آموزشی استان مورد بررسی و تاکید قرار می گیرد.

 

تعداد بازدید: 120 تاریخ و زمان ثبت: 1402/08/2213:09:32
پیام سال
سال 1402 (سال مهار تورم، رشد تولید) گرامی باد.
طرح آجر به آجر
ساماندهی مدارس کانکسی و سنگی
پیوند های تصویری
دفتر مقام معظم رهبری ریاست جمهوری اسلامی ایران وزارت آموزش و پرورش سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور استانداری گیلان اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان سازمام نظام مهندسی ساختمان گیلان دانشگاه گیلان داشگاه آزاد اسلامی واحد رشت سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات پایگاه اطلاعات قراردادهای کشور سامانه سوت زنی
ارتباط با ما

نشانی: رشت خیابان سعدی پیچ سعدی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان

کدپستی:  4157679186
شماره تماس اداره کل:  01332120039-01332129283-01332129002-01332122898

شماره فاکس:01332123581

آخرین به‌روزرسانی: 1402/09/18
تمامی حقوق این تارنما متعلق به اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان می باشد