Aa
سرویس های کاربردی
پیوندهای مفید
سامانه تدارکات الکترونیکی دولت اتوماسیون اداری فیش حقوقی چت آنلاین
نشریه خیرین مدرسه ساز
نشریه خیرین مدرسه ساز
نشریه روابط عمومی
نشریه روابط عمومی
آمار بازدید سایت
بازدید امروز:
79
بازدید هفته:
7620
بازدید ماه:
7407
بازدید کل:
274260
اخبار سایت
بیست و ششمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان گیلان با حضور معاون سازمان نوسازی مدارس کشور، مسئولین استان و جمعی از خیرین مدرسه ساز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی روز پنجشنبه 17 خرداد 1403 بیست ‌و ‌ششمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز گیلان با رویکرد خیرین مدرسه ساز، پیشران ایران قوی با حضور جمعی از خانواده های معظم شهدا، روحانیت معزز، خیرین گرانقدر، دکتر راشکی معاون برنامه ریزی و توسعه مشارکت ها سازمان نوسازی مدارس کشور، دکتر محمدیان معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان، مهندس علی دقیق مدیرکل نوسازی مدارس استان، میرمسعودی و یعقوبی رئیس و مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز، محمدحسین رمضانی مدیرکل آموزش و پرورش و جمعی دیگر از مسئولین کشوری و استانی در کانون فرهنگی تربیتی زنده یاد محمدعلی اکبری مقدم رشت برگزار و از 16 خیر گرانقدر مدرسه ساز تجلیل شد.

حسین محمدیان معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان در این جشنواره با بیان اینکه آموزش و پرورش، کشور را به سمت پیشرفت و توسعه هدایت می کند، گفت: وجود فضاهای آموزشی و تجهیزات مناسب در امر آموزش و یادگیری بسیار مهم و اثرگذار است.

وی اظهار داشت: فعالیت فرهنگی خیرین مدرسه ساز کشور اقدامی بسیار ارزشمند بشمار می رود که تا ابد ماندگار است، آنها اموال و دارایی خود را در راهی صرف می کنند که آثار بسیار ماندگاری برجای می گذارد.

در ادامه سیدابوالقاسم میرمسعودی لنگرودی با بیان اینکه در سال گذشته ۳۶ پروژه در قالب ۱۵۸ کلاس درس توسط خیرین تکمیل و به بهره برداری رسیده است، اظهار داشت: در گیلان ۴۲۰ خیر مدرسه ساز فعال هستند که ۷۸ نفر آنان بانوان و ۳۴۲ نفر هم مردان خیر هستند و تاکنون ۲ هزار ۱۰۰ کلاس درس احداث و به مراکز آموزشی استان تقدیم کرده اند.

در ادامه محمد حسین رمضانی مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با بیان اینکه اعتقاد به تعلیم و تربیت اعتقاد به توسعه پایدارست، گفت: کسانی که در امر مدرسه‌سازی فعالیت می کنند رویکردی انسان ساز دارند.

وی تصریح کرد: در استان گیلان ۲۳ ملک بعنوان مازاد برای مولدسازی شناسایی شده است که پس از ارزش‌گذاری و ارزش‌افزایی به مزایده گذاشته می شود تا در امر مدرسه سازی با اولویت اتمام پروژه های نیمه تمام هزینه شود.

رمضانی در ادامه اظهار داشت: اداره کل آموزش و پرورش گیلان بسته‌های رونق اقتصادی تهیه کرده که بر آن اساس املاکی که به فروش گذاشته خواهد شد در همان شهرستان هزینه می شوند.

اجرای سرود توسط گروه سرود دانش آموزی با عنوان خیرین مدرسه ساز، قرائت دکلمه ی دانش آموزی، برپایی نمایشگاه دستاوردهای خیرین مدرسه ساز، رونمایی از کتاب زندگی نامه خیر گیلانی سیّد ابوالقاسم میرمسعودی و نمایشگاه تولیدات دانش‌آموزان مدارس خیّرساز از دیگر برنامه های بیست و ششمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان بود.

 

 

تعداد بازدید: 85 تاریخ و زمان ثبت: 1403/03/1717:17:51
پیام سال
سال ۱۴۰۳، سال «جهش تولید با مشارکت مردم» گرامی باد.
طرح آجر به آجر
ساماندهی مدارس کانکسی و سنگی
پیوند های تصویری
دفتر مقام معظم رهبری ریاست جمهوری اسلامی ایران وزارت آموزش و پرورش سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور استانداری گیلان اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان سازمام نظام مهندسی ساختمان گیلان دانشگاه گیلان داشگاه آزاد اسلامی واحد رشت سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات پایگاه اطلاعات قراردادهای کشور سامانه سوت زنی
ارتباط با ما

نشانی: رشت خیابان سعدی پیچ سعدی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان

کدپستی:  4157679186
شماره تماس اداره کل:  01332120039-01332129283-01332129002-01332122898

شماره فاکس:01332123581

آخرین به‌روزرسانی: 1403/03/31
تمامی حقوق این تارنما متعلق به اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان می باشد