Aa
سرویس های کاربردی
پیوندهای مفید
سامانه تدارکات الکترونیکی دولت اتوماسیون اداری فیش حقوقی چت آنلاین
نشریه خیرین مدرسه ساز
نشریه خیرین مدرسه ساز
نشریه روابط عمومی
نشریه روابط عمومی
آمار بازدید سایت
بازدید امروز:
110
بازدید هفته:
7651
بازدید ماه:
7438
بازدید کل:
274291
اخبار سایت
مدیرکل نوسازی مدارس گیلان در دیدار با مدیران آموزش و پرورش شهرستان رودبار عنوان نمود؛ مولدسازی می تواند موجب تقویت برنامه های آموزش و پرورش باشد.

به گزارش روابط عمومی، محمود تاجی سرپرست آموزش و پرورش شهرستان رودبار، محمدحسین مقدم رئیس آموزش و پرورش منطقه رحمت آباد و حسن سطوتی سرپرست آموزش و پرورش عمارلو روز یکشنبه 1403/03/20 با حضور در اداره کل نوسازی مدارس با مهندس علی دقیق مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گیلان دیدار و گفتگو نمودند.

مهندس دقیق در این دیدار ضمن عرض خیر مقدم، گزارشی از فعالیت ها و اقدامات اداره کل نوسازی مدارس در شهرستان رودبار و مناطق تابعه را ارائه نمودند.

وی با بیان اینکه سرانه فضای آموزشی شهرستان رودبار به ویژه مناطق آموزشی آن، از میانگین سرانه استان و کشور بالاتر است، بیان داشت: میانگین سرانه فضای آموزشی کشور پنج و 3 دهم مترمربع و در استان گیلان نیز پنج و 53 صدم متر مربع می باشد و این در حالی است که سرانه شهرستان رودبار و مناطق آموزشی تقریبا دو و نیم برابر میانگین سرانه متوسط کشوری است.

مدیرکل نوسازی مدارس استان در ادامه به ضرورت نگهداری از فضاهای آموزشی پرداخت و بیان داشت: نگه داری مطلوب از فضاهای آموزشی باعث کاهش هزینه ها و استفاده بهینه از این اماکن می شود.

وی تصریح نمود: همه باید در نهادینه ساختن فرهنگ نگهداری از فضاهای آموزشی تلاش کنیم.

دقیق با تاکید بر استفاده از تمام ظرفیت های موجود، اذعان داشت: در بحث مدیریت نگهداری و تعمیر مدارس باید از ظرفیت اولیاء و دانش آموزان به درستی استفاده نمائیم.

دقیق در بخش دیگری از سخنانش به مولد سازی املاک مازاد آموزش و پرورش پرداخت و اظهار داشت: املاک آموزش و پرورش برای نسل‌های کنونی و آینده است و باید تلاش شود تا از این اموال به درستی و به صورت مناسب استفاده شود.

مدیرکل نوسازی مدارس استان گیلان با بیان اینکه مولدسازی تکلیفی قانونی است، اظهار داشت: اجرای درست این طرح می تواند هم به پویایی اقتصاد کشور کمک نموده و هم موجب تقویت برنامه های آموزش و پرورش در بحث فضا و تجهیزات شود.

وی در بخش دیگری از سخنانش به تجهیزات هنرستانی پرداخت و اظهار داشت: اعتقاد داریم فضای کارگاهی، کلاس و تجهیزات هنرستانی مناسب موجب رونق و پویایی هنرستان ها شده و این امر می تواند به بخش تولید کشور نیز در آینده کمک نمایند.

دقیق در بخش پایانی سخنانش به حضور مدیران و روسای آموزش و پرورش در جلسات کمیته برنامه ریزی شهرستان ها اشاره کرد و اظهار داشت: افزایش اعتبارات توسط کمیته برنامه‌ریزی شهرستان ها می تواند به آموزش و پرورش در بخش تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام، تعمیر و تجهیز مدارس کمک نماید.

 

تعداد بازدید: 59 تاریخ و زمان ثبت: 1403/03/2012:01:05
پیام سال
سال ۱۴۰۳، سال «جهش تولید با مشارکت مردم» گرامی باد.
طرح آجر به آجر
ساماندهی مدارس کانکسی و سنگی
پیوند های تصویری
دفتر مقام معظم رهبری ریاست جمهوری اسلامی ایران وزارت آموزش و پرورش سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور استانداری گیلان اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان سازمام نظام مهندسی ساختمان گیلان دانشگاه گیلان داشگاه آزاد اسلامی واحد رشت سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات پایگاه اطلاعات قراردادهای کشور سامانه سوت زنی
ارتباط با ما

نشانی: رشت خیابان سعدی پیچ سعدی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان

کدپستی:  4157679186
شماره تماس اداره کل:  01332120039-01332129283-01332129002-01332122898

شماره فاکس:01332123581

آخرین به‌روزرسانی: 1403/04/04
تمامی حقوق این تارنما متعلق به اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان می باشد